Adı Soyadı

Ünvanı

Namık Kemal GÖKALP         

Yönetim Kurulu Başkanı

Sibel GÖKALP       

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Murat TANRIÖVER            

Yönetim kurulu Üyesi

Mehmet Ziya GÖKALP         

Yönetim kurulu Üyesi

İlyas AVCI

Yönetim kurulu Üyesi (Bağımsız Üye)

Ceren Yavuz  ERDİNÇ

Yönetim kurulu Üyesi (Bağımsız Üye)

 

Namık Kemal Gökalp

Namık Kemal Gökalp, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur (1989-1994). Akabinde Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde Sermaye Piyasaları ve Borsa üzerine yüksek lisans yapmıştır (2003-2004). Kadir Has Üniversitesi’nde ise Finans ve Bankacılık konusunda doktora yapmıştır.

Finans sektöründe Kurumsal Finansman danışmanlığı, koordinatörlük ve üst düzey yöneticilik yapmıştır.  Halen; İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ort. A.Ş., Hedef Holding A.Ş., Seyitler Kimya Sanayi A.Ş. ve İdeal Finansal Teknolojiler ve Danışmanlık  A.Ş. yönetim kurullarında görev yapmaktadır.

 

Sibel Gökalp 

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olup, uzun yıllar finans sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. Grubun daha öncesinde sahibi olduğu finans sektöründe faaliyet gösteren Hedef Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş., EVG Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Taksim Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de yönetim kurulu ve üst düzey yönetici olarak görev almıştır. Halen Hedef Portföy Yönetimi’nde yönetim kurulu başkanı, Hedef Holding’de yönetim kurulu başkan vekili olarak görev yapmaktadır.

 

Mehmet Ziya GÖKALP

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde, Yüksek lisansı,  İstanbul Üniversitesi, Para ve Sermaye Piyasaları bölümünde yapmıştır. Kocaeli üniversitesinde Sosyal Politika alanında devam eden  doktora çalışması vardır.

Çeşitli yatırım kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra Yeni Şafak Gazetesinde genel müdür ve ekonomi yazarlığı yaptı. TCMB Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

 

Murat Tanrıöver

1992’de Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olmuş ardından yüksek lisans eğitimini Louisiana State Üniversitesi’nde finans dalında tamamlamıştır. Türk Boston Bank’ta Analist olarak iş yaşamına başlayan Tanrıöver, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda Uzman, Yapı Kredi Yatırım’da Yönetmen, Doğan Yayın Holding’de Sermaye Piyasaları Koordinatörü, Yatırım Finansman ve Garanti Yatırım’da Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir.

2010 yılından bugüne çeşitli şirketlerde bağımsız Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunan Tanrıöver, halen Özyaşar Tel ve Mobiliz Araç Takip şirketlerinde bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Tanrıöver, 2013-2020 yıllarında Gedik Yatırım’da Yatırım Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Gedik Yatırım Holding Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. Bu dönemde grubun iştirakleri olan Gedik Girişim Sermayesi, City Farm ve Gedik Yatırım Holding’de Yönetim Kurulu Üyelikleri; Marbaş Menkul ve HUB Girişim Sermayesinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

 

İlyas Avcı

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olup, İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans Programı’nı Sermaye Piyasası Kanunu’na Tabi Anonim Ortaklıklarda Bağımsız Denetim konulu tezini hazırlayarak 2017 yılında tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Doktora Programı’nda yeterlilik evresinde doktora öğrencisidir. Noterlik belgesi ile, sicile kayıtlı olmamakla birlikte marka vekilliği belgesini havidir. 2015 yılından beri İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır.  

 

Ceren Yavuz Erdinç

Celal Bayar Üniversitesi  Matematik Bölümü 2005 ve Beykent Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden  2017  yılında mezun olup 2008 yılından itibaren iklimlendirme inşaat sektöründe  çalışmaktadır. Ceren Mühendislik İnş. İklim. Tic. Ltd. Şti.’nde  Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdürmektedir.