Girişimlerinizi beraber büyültelim!

Hedef Girişim

- Bize Katılın -

Aşağı Kaydır

Hedef Girişim İle Yatırımlarınızı Güçlendirin ! Büyütün ! Başarıya Ulaştırın !

Biz Kimiz?

Ülkemizde bu boşluğu gören şirketimiz girişimciliğin başından itibaren desteklenmesi için kendisine;

Yüksek büyüme potansiyeline sahip yeni pazarlar, yeni teknoloji veya ürün, yeni bir üretim şekli veya hizmet biçimi tasarlayan vizyon sahibi girişimcilerin yenilikçi projelerine yatırım yapmayı, ürün/hizmet açısından rakiplerine göre avantajlı pozisyonda olmalarına rağmen, kapasite ve finansman darlığı çeken KOBİ'lere finansman ve yönetsel destek sağlamayı, girişim sermayesi ve iş melekleri modellerinin ülkemizde de gelişmesi ve farkındalıklarının artırılması için gerekli altyapıyı oluşturmayı misyon olarak edinmiştir.


Hedef Girişim

Doğru Yatırımlar & Desteklerimiz

Hedef Girişim olarak değerlendirme sürecinde girişimin fikrini nasıl ticarileştirdiğini ve sürdürülebilir bir gelir modeli oluşturup oluşturamadığını inceler ardından projenin fark yaratacağına ve ekibin bu fikri hayata geçirebileceğine inandığımız noktada bu girişimlerle hızlı bir şekilde yürümeye başlarız. Fikrin gerçek bir probleme çözüm getirip getirmediğini, gerçekten hedeflenen pazara hitap edip etmediğini değerlendiririz.

Hedef Girişim olarak yola çıktığımız girişimler ile birçok iş modeli üzerinden ilerlemekle birlikte onların gelişimlerini desteklemek ve ihtiyaçlarını takip etmek üzere belirli periyotlarda gelişim takip toplantıları yaparız. Bu sayede yakın temasta çalıştığımız girişimlerin herhangi bir olumsuz gidişatında krize hızlı müdahale eder ve süreçte girişimcilere destek oluruz. Girişimlerin yeniden yatırım, network veya sektörel ihtiyaçlarında da her zaman yanlarındayız.


Bizimle Başarıya Ulaşın!

Hedef Girişim olarak yarattığımız geniş finansal holding yapımızla girişimlerin ilk yatırımlarında, yatırım turlarında ve en son aşamadaki halka arzlarına kadarki süreçlerde girişimin yanında olabilecek tüm araçlara sahibiz. Bu sebeple de aslında ilk yatırımımızı yaparken bu uzun yolda birlikte yürüyebileceğimiz girişimleri seçmeye özen gösteririz. Hedef Girişim’in yatırım ekibi geçmiş kariyerlerinde başarılı olmuş, genç, yetenekli, girişimci, analitik düşünen, yatırım değerlendirmesi üzerine uzmanlaşmış ve iyi eğitim almış uzmanlardan oluşur.

Hedef Girişim olarak yarattığımız geniş finansal holding yapımızla girişimlerin ilk yatırımlarında, yatırım turlarında ve en son aşamadaki halka arzlarına kadarki süreçlerde girişimin yanında olabilecek tüm araçlara sahibiz. Hedef Girişim olarak güçlü kaslarımızın olan finans ve teknoloji sektörleri başta olmak üzere değer yaratmayı amaçlayan tüm girişimciler ile bir araya gelmek isteriz.

Hedef Girişim

Girişimlerinizden bizi haberdar edin

3 Adımda, uzman kadromuz tarafından değerlendirilecek olan girişimleriniz için bize ulaşın!

1

1. Girişim Formu

Buradaki formu doldurarak girişimlerinizi bize ulaştırın.

2

2. Onay Süreci

Alanında uzman ekibimiz tarafından girişiminiz incelensin!

3

3. İletişim

Değerlendirme süreci ardından girişimlerinizi yakından tanımak için sizinle iletişim kuracağız!